Od razu poczujesz się u siebie.

Inwestycja zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Daszyńskiego 68, bardzo blisko centrum miasta.  Kompleks mieszkaniowy Glivia Etap I będzie składał się z 66 łatwych w aranżacji i dobrze doświetlonych lokali mieszkaniowych, zlokalizowanych w dwóch budynkach.

Dlaczego Glivia

Radość i komfort życia w nowym mieszkaniu.

Zarządca Osiedla zadba o czystość i wygląd terenu, co pozwoli cieszyć się urokami Glivii. Ogródki są wygrodzone, co zapewnieni poczucie bezpieczeństwa dla mieszkańców lokali na parterze. Do dyspozycji mieszkańców pozostają prywatne miejsca postojowe naziemne oraz hala garażowa.

Podwyższony standard wykonania.

Osiedle wyróżnia się estetyką wykonania oraz nowoczesną koncepcją i projektem. Mieszkania na piętrach posiadają wykończone balkony i loggie. Do wykończenia budynków użyto trwałych i estetycznych materiałów najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo i spokój każdego dnia.

Mimo lokalizacji blisko centrum miasta, Osiedle znajduje się w spokojnej części Gliwic. Cały teren zostanie ogrodzony, a wjazd na teren Glivii będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w domofony, które ograniczą dostęp niepowołanych osób.

Dziedziniec

Sercem Osiedla jest dziedziniec – mieszkańcy mogą tu wspólnie spędzać czas, nawiązywać nowe znajomości oraz zintegrować się z sąsiadami. Dziedziniec to miejsce idealne na spotkania, rozmowy, chwile relaksu z dobrą książką, a także odpoczynek na ławce w przyjemnym otoczeniu.

Atuty Glivii

Renner Sp. z o. o.
Biuro sprzedaży:
ul. Daszyńskiego 68
44-100 Gliwice

Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie: