Osiedle Glivia – oaza Twojego spokoju

Osiedle Glivia położone jest blisko centrum, przy ul. Daszyńskiego 68 w Gliwicach, w spokojnej i cichej okolicy. To gwarancja Twojego zadowolenia i komfort, na który Cię stać!

Glivia – osiedle bezpieczne i wygodne

Glivia to inwestycja, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością. Teren osiedla ogrodzony jest odrestaurowanym, zabytkowym, ceglanym murem, dzięki czemu mieszkańcy mają zapewnioną prywatność. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżną windę, komórki lokatorskie, parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Do parterowych mieszkań przynależą ogródki, ogrodzone i gwarantujące poczucie intymności i bezpieczeństwa, a na wyższych kondygnacjach mieszkańcy mogą cieszyć się wykończonymi balkonami lub loggiami. Sercem osiedla jest dziedziniec – wyjątkowe miejsce, zaprojektowane na wzór kultowych śląskich osiedli, takich jak Nikiszowiec.

Dlaczego Glivia

Radość i komfort życia w nowym mieszkaniu.

Mieszkanie, które wybierzesz w Glivii to nie tylko ściany. Ale to także otoczenie inwestycji, który ma służyć Tobie i Twojej rodzinie. Zagospodarowanie terenu to nasza specjalność. Wszechobecna zieleń w częściach wspólnych, wygrodzone ogródki, ścieżki, lokale usługowe na wyciągnięcie ręki.

Podwyższony standard wykonania.

Osiedle wyróżnia się estetyką wykonania oraz nowoczesną koncepcją i projektem. Każde mieszkanie posiada balkon, przestronną, oświetloną oraz zbudowaną z modrzewia syberyjskiego loggię lub wygrodzony ogródek. Do wykończenia budynków użyto trwałych i estetycznych materiałów najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo i spokój każdego dnia.

Mimo lokalizacji blisko centrum miasta, osiedle znajduje się w spokojnej części Gliwic. Osiedle ogrodzone jest odnowionym, zabytkowym ceglanym murem. Przy otwartym wjeździe na teren Glivii, od ulicy Daszyńskiego, powstaje zagospodarowany plac z odrestaurowanym budynkiem usługowym – wizytówka Glivii. Wszystkie mieszkania wyposażone są w domofony, które ograniczą dostęp niepowołanych osób.

Dziedziniec — tętniące życiem serce Glivii

Miejsce totalnie wyjątkowe, multifunkcjonalne, dające alternatywę tak, by chciało się w nim spędzać czas. Na wzór śląskiego Nikiszowca, tradycyjnego “podwórka” skupiającego mieszkańców, starszych, młodych i dzieci. Stwarzającego atmosferę wspólnoty. Z bujną zielenią, oczkiem wodnym, szachownicą i kinem letnim

Glivia  eco – friendly.

I my dbamy o środowisko naturalne. Eko-izolacyjność, okna trzyszybowe oraz oświetlenie LED gwarantują nie tylko ekologiczność, ale także ekonomiczność w utrzymaniu. Zastosowane do budowy materiały są przyjazne środowisku – klinkier, drewno, beton, bloczki silikatowe, stal. Jednym z naszych głównych założeń jest tworzenie bogato porośniętej zielenią przestrzeni, zielonej Glivii.

Atuty Glivii

Renner Sp. z o. o.
Biuro sprzedaży:
ul. Daszyńskiego 68
44-100 Gliwice

tel. +48 32 307 56 57

    Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie: