Wybierz swoje mieszkanie

Budynek A Piętro 1

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji..

tel.: +48 32 307 56 57
biuro@glivia.pl

Osiedle Glivia mimo tego, że mieści się blisko centrum miasta to okolica, w której się znajduje, zapewnia jego mieszkańcom spokój, prywatność i bezpieczeństwo.

10-minutowy spacer do śródmieścia, główne trasy wylotowe śląskiej aglomeracji w pobliżu oraz komunikacja miejska i kolejowa w zasięgu ręki, to tylko niektóre z licznych atutów tego miejsca, których bliskość będziesz doceniać każdego dnia.

Zastanawiasz się, na jakie udogodnienia możesz jeszcze liczyć, jeśli skorzystasz z oferty naszych mieszkań na sprzedaż?

  • Z Glivii do lotniska w Pyrzowicach dojedziesz samochodem w zaledwie 30 minut – to idealna lokalizacja dla tych, którzy kochają podróże w nieznane lub często wyjeżdżają służbowo
  • Szkoły i przedszkola w bliskim sąsiedztwie pozwolą każdemu rodzicowi zaoszczędzić bezcenne minuty w porannym pośpiechu
  • Sklepy i lokale usługowe tuż za rogiem – tu zaledwie w kilka chwil załatwisz codzienne sprawunki w drodze do domu
  • Cieszące się dużą popularnością obiekty kulturalne i rozrywkowe zlokalizowane w okolicy osiedla to miejsca, w których możesz spędzać wolne chwile z Twoimi najbliższymi, relaksować się i odetchnąć

Zachęcamy do odwiedzin naszego osiedla. Warto samemu przekonać się, jak wyjątkowe to miejsce i jak świetnie przystosowane jest do codziennego życia!

Pomożemy Ci odnaleźć Twoje miejsce na ziemi

Glivia to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w Gliwicach, przy ul. Daszyńskiego 68. Kompleks ten składa się z sześciu czteropiętrowych budynków (5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedna kondygnacja podziemna) skupionych wokół wyjątkowego dziedzińca o typowo śląskim charakterze.

Trzeci etap tej inwestycji to kolejne, nowe mieszkania na sprzedaż. Wśród 94 mieszkań o powierzchni od 31 m² do 88m² z pewnością znajdziesz to jedno wyjątkowe, wymarzone. To właśnie tutaj czekają na Ciebie Twoje własne cztery kąty, do których chętnie będziesz wracać po dniu pełnym codziennych wyzwań.

Mieszkania, w których stworzysz swój dom

Mieszkania na sprzedaż od dewelopera Renner sp. z o.o., cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród poszukujących swojego wymarzonego lokum. Jest to zasługa dbałości o każdy, nawet z pozoru najmniej istotny detal. Lokale są dopracowane do perfekcji, tak jak i otoczenie wokół nich.

Komfort i harmonia – tego potrzebujesz i to właśnie pomożemy Ci osiągnąć, poprzez:

  • Jakość klasy premium – do wykończenia budynków użyto naturalnych i ekologicznych, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałych materiałów (np. klinkier, modrzew syberyjski).
  • Wygodę – ekonomiczne i funkcjonalne ogrzewanie podłogowe zasilane z sieci miejskiej PEC, komórki lokatorskie, mieszkania z ogródkiem, balkonem lub loggią, cichobieżna winda i parking podziemny w każdym budynku, osiedlowy plac zabaw – wszystko po to, by mieszkańcom żyło się lepiej. Łatwiej.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa –domofon i drzwi antywłamaniowe to standard w każdym lokalu
  • Dbałość o nasze wspólne mieszkanie. Ziemię – Glivia dba o środowisko naturalne inwestując w dziedziniec obfitujący w roślinność, stawiając na eko-izolacyjność oraz stosując ekologiczne i zarazem ekonomiczne oświetlenie LEDowe.

Zakup idealnego lokalu mieszkalnego to spore wyzwanie, dlatego warto skorzystać ze wsparcia specjalistów. Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie pomożemy w doborze mieszkania najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom. Zadzwoń do nas, spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim własnym „M”!

Renner Sp. z o. o.
Biuro sprzedaży:
ul. Daszyńskiego 68
44-100 Gliwice

tel. +48 32 307 56 57

    Wypełnij formularz, a nasz doradca oddzwoni do Ciebie: